Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Svatba - dokumenty  (Přečteno 40115 krát)
optima



Karma: -2
Příspěvků: 3



« : Září 30, 2010, 10:57:00 pm »

Ahojda,

mam takovou prosbu. Budeme se s přítelem(Němec) tady v Něm. v prosinci 2010 brát. Mám seznam potřebných dokumentů co potřebuji z ČR. Teď je ale problém, že ted nemůžu do Čech jet nebo tam jet na 4x. Od 1.října nastupuji do první práce. Volala jsem do čech jestli mohu pověřit mou mamku aby vše vyřídila a řekli mi, že ne, musím osobně kvůli podpisu a prý se mám obrátit na konzulát tady v Něm, že to za mě vše vyřídí pokud mám vše doklady....Pas, rodný list atd... Má někdo podobné zkušenosti nebo jak jste to VY vyřešili?? odjeli do čech??

Děkuji za radu, moc, moc

Lena
Zaznamenáno
Verculina



Karma: 2
Příspěvků: 40


« Odpověď #1 : Říjen 05, 2010, 05:26:26 am »

ahoj, ja tohle resila pred 5 mesici. Ja nakonec odjela na par dni do CR, mela jsem vsechno zarizene behem 2 dni
Zaznamenáno
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #2 : Říjen 05, 2010, 06:43:08 am »

Ahoj,
my se brali ted v zari a vsechno jsem vyrizovala na konzulate.Cili to muzes vsechno v klidu pres konzulat,nekoukala jsem odkud jsi.My byly na honor.konz.v Dortmundu.Odtamtud to posilali do Berlina a z Berlina do Ceska.Pak mi vsechno doslo zpatky postou domu.Jen to trva trochu dyl,pocitej tak cca 6-8 tydnu.
Zaznamenáno

Dasa
optima



Karma: -2
Příspěvků: 3



« Odpověď #3 : Říjen 06, 2010, 03:30:15 pm »

díky moc holky =) 
teď řeším svatební šaty. Nějak se mi nechce dát za šaty na jeden den 1.700Euro. Se zbláznili!! Jsem blízko od Düsseldorfu. 

Přeji vám hodně štěstí tady v Německu =)
Zaznamenáno
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #4 : Říjen 08, 2010, 11:30:28 am »

na internetu sezenes i levnejsi Mrknutí,nebo jukni po pujcovnach
zlaty google^^
jinak mas pravdu...s tema satama to je nehorazne a na par hodin v podstate
Zaznamenáno

Dasa
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Malorka.es © 2014
Z Malorky o Malorce, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu na ostrově Mallorca.

Odkazy