Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prosim o pomoc. Hladam pracu v Mnichove s nastupom aj ihned.  (Přečteno 47194 krát)
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« : Březen 10, 2015, 10:19:37 pm »

Dobry vecer. Prosim o pomoc, hladam pracu v Mnichove s nastupom aj ihned. Moje skusenosti v Nemecku a prax je : v priemyselnej vyrobe mäsokombinatu, vyroba salatou, hydinarske vyrobky, konstrukcne prace vyroba navesou privesou kontajnerou, vodic DHL, pekárne . Prosim prijmem akukolvek pracovnu ponuku v Mnichove s moznostou aj ubytovat sa na kratky cas kym si najdem vlastny byt. V Mnichove si hladam pracu preto ze v Mnichove chcem ostat zit. Je to jedno velmi krasne mesto s obrovskou komunitou Českej a Slovenskej narodnosti kde sa clovek skutocne citi ako doma. Prosim ak vie niekto pomoct budem velmi stastny. Prosim vas o informacie na mojom facebooku s menom Golden Engl alebo priamo na mojom nemeckom telefonnom cisle +491 767 429 8275 ked volate alebo pisete spravu s nemeckeho cisla staci bez nemeckej predvolacky ... 01767 429 8275 mozete kludne pisat len spravy mam aj aplikaciu Whats App aj Viber. Dakujem vam.
« Poslední změna: Březen 11, 2015, 09:55:35 am od Robko Gold » Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #1 : Březen 11, 2015, 11:45:18 am »


Pozice:
Fleischer/in Arbeitsort: Laufach

Popis:

Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir ab sofort - eine/n Fleischer/in oder auch Helfer/in für die Fleisch- und Wurstherstellung in Vollzeit. Ihre Aufgaben: - Fleisch zerlegen - Ausbeinen - Wurstfüllen Ihr Profil: - Eine Ausbildung als Fleischer/in ist von Vorteil. - Es ist auch eine Anlernung möglich. - Vorkenntnisse im Bereich Fleisch- und Wurstherstellung sind erwünscht. Persönliche Stärken Auffassungsfähigkeit/-gabe, Kundenorientierung, Motivation/ Leistungsbereitschaft, Sorgfalt/Genauigkeit, Zuverlässigkeit - Geforderte Anlagen: Lebenslauf, Zeugnisse

Datum zahájení:
06/03/2015
Geografické informace

Země:
Německo
Region :
BAYERN
Mzda/Smlouva

Měna:
EUR

Druh mzdy:
hrubá mzda

Druh sazby:
měsíčně

Druh smlouvy:
NA DOBU NEURČITOU + PLNÝ ÚVAZEK
Další informace 
Požadavky
Zaměstnavatel

Název:
Metzgerei Rhein GmbH

Informace:
Rhein

Adresa:
Alter Weg 10, D-63846 Laufach, Deutschland

Telefon:
+49 6093 1772
Jak se přihlásit

Jak se přihlásit:
schriftlich
Další informace

Počet volných míst:
1
Datum zveřejnění:
04/03/2015

Kód ISCO :
7411
Kód Nace:
10.13

Id. č. volného místa:
10000-1124747060-S
Zaznamenáno
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #2 : Březen 12, 2015, 08:47:45 pm »

rusna ---- velmi pekne dakujem za kontakt a okamzite rano tam idem telefonovat. Samozrejme ze oznamim ako som dopadol. Este raz velmi pekne dakujem za pomoc. Velmi si vazim ze tu su ludia co skutocne vedia pomoct. Milion krat vdaka rusna
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #3 : Březen 12, 2015, 08:51:15 pm »

Niekto kto sa vie aj podakovat, na tomto fore je to skor vynimka
Zaznamenáno
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #4 : Březen 12, 2015, 09:31:45 pm »

jahoda2010 ---  vazim si a ctim ludi dobreho srdca. Ludi ktory vedia skutocne pomoct. V svojom zivote som rovnako pomohol kopu ludom a samozrejme stale pomozem pokial to bude v mojich silach. Dakujem ze su este v tomto zivote ludia ktory nemyslia len na seba. Dakujem ludom ktory vedia pomoct aj ludom ktorych vobec nepoznaju. Velmi sa chcem dostat do Mnichova a tam ostat aj zit. Dufam ze sa tam dostanem, ze sa tam vsetci stretneme a budeme tam ako jedna velka rodina. Tesim sa na vas vsetkych. Prajem pekny vecer.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #5 : Březen 12, 2015, 09:32:41 pm »

aj tebe pekný vecer prajem! Škleb
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #6 : Březen 12, 2015, 10:17:28 pm »

Nemam problém pomoci,to je to nejmensi....
Zaznamenáno
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #7 : Březen 14, 2015, 09:32:40 am »

Pekny sobotny den vam prajem vsetkym. Vcera som telefonoval do tej firmy no zial mi to nevyslo. Kazdopadne moc dakujem za snahu pomoct mi, moc si to vazim. Dakujem Vam.

Zaznamenáno
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #8 : Duben 09, 2015, 10:21:20 am »

Dakuejm ludom ktory mi pomahaju najst si pracu v Mnichove. Dakujem za kontakty telefonne ....vsetko som obvolal no kazda praca je bez ubytovania. Prosim ludi ktory mi vedia pomoct najst si pracu v Mnichove aby bola pracovna ponuka aj z ubytovanim ASPON NA KRATKY CAS KYM SI NAJDEM VLASTNE UBYTOVANIE. Kratky cas ubytovania myslim maximalne na jeden mesiac.

Pracu s ubytovanim ponukaju väcsinou Hotely. Takze prosim ak mi viete pomost najst si pracu v hotely ako pomocnik v kuchyni umyvat riady ci pomocnik pri priprave teplych a studenych jedal alebo upratovat izby budem vam velmi vdacny.

Prosim vas o kontaky osobne na moj email aby sa nestalo ze mi napisete kontakty tu na fb a kym tam zavolam tak ta praca uz bude neaktualna obsadena niekym druhym kto ma predbehol.

Dakujem vam vsetkym za pomoc... Robert
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Malorka.es © 2014
Z Malorky o Malorce, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu na ostrově Mallorca.

Odkazy