Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nabízím práci v Mnichově na pozici Haushalterin (paní domácí)  (Přečteno 30517 krát)
Makyna2109



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Červen 07, 2015, 09:00:21 am »

Dobrý den ,hledám za sebe náhradu na pozici Haushalterin v mnichově.Náplní práce je zajištování kompletního chodu domu.Nákupy,vyzvedávání léků pro pána 72 let,vaření,úklid atd,prostě vše kolem domu.Požadujeme základní znalost němčiny,šéf mluví i anglicky.Nástup možný ihned,ubytování : mohu přenechat byt 2+1 hned vedle šéfova vchodu v luxusní vile.Plat cca 2100 euro měsíčně,ale konkrétně záleží na odpracovaných hodinách.Prosím spěchá,z důvodu vážné nemoci v rodině se chci co nejdřív vrátit do čr....prosím piště mi na email MaMudrova[zavináč]seznam.cz nějaké údaje o vás a kontakt pokud máte zájem nebo nějaké dotazy....Tahle práce chce organizační schopnosti a odolnost vůči stresu .....Jedná se o peči hlavně o dům,šéf je stále fyz.aktivní...Požadovaný věk do 35 let..děkuji a budu se těšim na vaše nabídky..Market
Zaznamenáno
Lamine



Karma: 1
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Červen 07, 2015, 10:41:31 am »

škoda, je mi o něco víc  Jsem v rozpacích, tak jen kdyby se nikdo nepřihlásil
Zaznamenáno
LEONA2112



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Červen 07, 2015, 01:26:55 pm »

Ahoj Market,
mel bych o praci zajem, je mi teda taky o trochu vice 37let, necham na sebe kotakt rada bych s Tebou mluvila osobne nebo kdyz mi posles cislo na Tebe zavolam. 015204558756 nabo 725280200.
S pozdravem Lea
Zaznamenáno
Makyna2109



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #3 : Červen 07, 2015, 04:23:55 pm »

ani jsem nečekala takový zájem ..jen během dneška se vás přihlásilo víc než padesát ...uuuuffff..prosím další životopisy zatím nebudeme přijímat .....mockrát vám všem děkuji za zájem .....opravdu jsem šokovaná ,jak jsou češi a Slováci pracovití :-)))))))kdybychom nevybrali z žádostí ,které do ted přišli ,napíšu vám a pojedeme další kolo ..chichi ....jste zlatí :-))) Škleb
Zaznamenáno
Makyna2109



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #4 : Červen 09, 2015, 09:35:46 am »

hojky ,moc vás prosím ..pokud mi píšete ,nezapomentě na sebe nechat kontakt..dnes psala nějaká paní jitka a já se ji nemám jak ozvat ...děkuji ...ps.od dnešního data 9.6.2015 prosím žádné další nabídky neposílejte...děkuji ,ještě odpovím těm ,co napsali dnes ..děkuji
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Malorka.es © 2014
Z Malorky o Malorce, česky i slovensky. Stránky Čechů a Slovákp o životě, práci a studiu na ostrově Mallorca.

Odkazy